BUTIKSVÅG, bakelit, Stathmos, Nynäshamn, samt diverse VIKTER, 1900-tal.

372644. BUTIKSVÅG, bakelit, Stathmos, Nynäshamn, samt diverse VIKTER, 1900-tal.

Våg, längd ca 46, höjd ca 50 cm.
Diverse vikter.

Slitage, skador / avslag, spricka. Vikter rostanlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse vikter.

Antal besök: 1 627