JORDNÖTSROSTARE, "Don Pancho´s Peanuts", AB General Nordic Malmö, 1900-talets andra hälft.

372613. JORDNÖTSROSTARE, "Don Pancho´s Peanuts", AB General Nordic Malmö, 1900-talets andra hälft.

Metall och plast.
Höjd 43,5 cm.

Slitage, smuts. Elsladd saknas. Elkontakt rostanlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall och plast.
Höjd 43,5 cm.

Antal besök: 1 380