BENGT ORUP. Litografier, "Point Noir", numrerade 79/200, signerade Orup.

372610. BENGT ORUP. Litografier, "Point Noir", numrerade 79/200, signerade Orup.

29,5 x 99 cm
4 x (26 x 23) cm.

Ej examinerade ur ram.

Bengt Orup (1916–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 x 99 cm
4 x (26 x 23) cm.

Ej examinerade ur ram.

Bengt Orup (1916–1996)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 439