DIVERSE, glas, metall och keramik, HATT, 1900-tal.

37259. DIVERSE, glas, metall och keramik, HATT, 1900-tal.

Ostindiskt, Kosta mm.
Höjd ca 9-30 cm.

Skador, nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ostindiskt, Kosta mm.
Höjd ca 9-30 cm.

Skador, nagg, slitage.

Antal besök: 882