BALANSVÅGAR, 2 st, Jönköpings Vågfabrik AB samt Lindells Jönköping, 1900-tal.

372559. BALANSVÅGAR, 2 st, Jönköpings Vågfabrik AB samt Lindells Jönköping, 1900-tal.

Längd 46 respektive 52 cm.

Slitage, delvis rostanlupet, En våg saknar vågskål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 46 respektive 52 cm.

Antal besök: 2 758