BARNSTOLAR, 6 st, samt säckkärra.

37254. BARNSTOLAR, 6 st, samt säckkärra.

2 st barnstolar allmoge samt 4 st barnstolar 1950 tal stålrör,
säckkärra, 1900 talets första hälft.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 390