GOLVUR, Stjärnsund, 1700-tal.

GOLVUR, Stjärnsund, 1700-tal.
372522. GOLVUR, Stjärnsund, 1700-tal.

Urtavlan märkt A:POHAMAR, ST:SUN, lod och pendel finns, höjd ca 225 cm.

Slitage, skador, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 279