BERTIL ALMLÖF. Litografi, signerad och numrerad.

372463. BERTIL ALMLÖF. Litografi, signerad och numrerad.

30/40.
65x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

30/40.
65x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 1 248