MÖBLER, 3 del, golvlampa, slaktbänk samt pelarbord. 1800-1900 tal.

37243. MÖBLER, 3 del, golvlampa, slaktbänk samt pelarbord. 1800-1900 tal.

bänkens mått, längd 144 cm, höjd 48 cm, djup 58 cm.
Golvlampans höjd 170 cm.
Pelarbord höjd 77 cm diameter 41 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvlampans höjd 170 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 925