GUNNAR EKDAHL. Olja på duk, Fiskehodda med båt, signerad G Ekdahl.

372419. GUNNAR EKDAHL. Olja på duk, Fiskehodda med båt, signerad G Ekdahl.

55 x 99 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 99 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 184