BORDSPENDYL, skulptur av kvinna, bronspatinerad metall, sent 1900-tal/samtida.

372411. BORDSPENDYL, skulptur av kvinna, bronspatinerad metall, sent 1900-tal/samtida.

Urverk från Junghans. På sockel. Totalhöjd 33 cm.

Bruksslitage, trolig lagning på ryggen samt i ett armveck, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 062