KÖKSBÄNK med 4 lådor, sent 1900-tal.

372355. KÖKSBÄNK med 4 lådor, sent 1900-tal.

Längd 65, bredd 47, höjd 67 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 162