JORDGLOB, "Kombi Globen", fysisk och politisk jordglob, Generalstabens litografiska anstalt, sent 1900-tal/samtida.

372312. JORDGLOB, "Kombi Globen", fysisk och politisk jordglob, Generalstabens litografiska anstalt, sent 1900-tal/samtida.

Höjd ca 41 cm.
Med belysning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41 cm.
Med belysning.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 795