ALLMOGEMÖBLER, 3 delar, 1700/1800 tal.

37231. ALLMOGEMÖBLER, 3 delar, 1700/1800 tal.

Originalmålade allmogedelar.
Överskåp saknar dörrar, underdel samt bakparti.
Hylla med hänganordning, möjligen äldre del till klaffbyrå.
Golvursfodral.

Slitage och skador delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalmålade allmogedelar.
Golvursfodral.

Antal besök: 2 152