SKRIVBORD med röd Perstorpsskiva, 1900-talets mitt.

372303. SKRIVBORD med röd Perstorpsskiva, 1900-talets mitt.

Längd 110, bredd 64, höjd 76.

Bruksslitage samt en liten bit list saknas på baksidan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110, bredd 64, höjd 76.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 371