STOLAR, 8 stycken, "Åkerblomstolen", Bengt Åkerblom, 1900-talets mitt.

372295. STOLAR, 8 stycken, "Åkerblomstolen", Bengt Åkerblom, 1900-talets mitt.

Stomme av björk, rygg och sits i formpressad teakfaner. Brickmärkta.

Bruksslitage, repor samt en stol med fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 426