GEORG NILSSON. Väska med skor, olja på duk, signerad Georg.

372286. GEORG NILSSON. Väska med skor, olja på duk, signerad Georg.

48x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x38 cm.

Antal besök: 1 128