H Bernstorff "Jellivare", olja på duk, 33 x 48 cm.
Oljetryck (E Bergh) 45 x 57 cm.
Oidentifierad konstnär, kustlandskap med fiskmåsar, olja på pannå, 41 x 52 cm.
H Bernstorff, Fiskarstugor, olja på duk, 36 x 59 cm.
Oidentifierad konstnär, Hus i sommar, olja på duk, 48 x 39 cm, stora skador.
Oidentifierad konstnär, komposition, Akryl på akrylglas, 62 x 34,5 cm.
Oidentifierad konstnär, Plansch/tryck, signerad, 34 x 42 cm.
Bruksslitage.
Hus i sommar, stora skador i duk.
Bruksslitage.