PARTI, konst, 7 st, 1900-tal.

PARTI, konst, 7 st, 1900-tal.
372269. PARTI, konst, 7 st, 1900-tal.

H Bernstorff "Jellivare", olja på duk, 33 x 48 cm.
Oljetryck (E Bergh) 45 x 57 cm.
Oidentifierad konstnär, kustlandskap med fiskmåsar, olja på pannå, 41 x 52 cm.
H Bernstorff, Fiskarstugor, olja på duk, 36 x 59 cm.
Oidentifierad konstnär, Hus i sommar, olja på duk, 48 x 39 cm, stora skador.
Oidentifierad konstnär, komposition, Akryl på akrylglas, 62 x 34,5 cm.
Oidentifierad konstnär, Plansch/tryck, signerad, 34 x 42 cm.

Bruksslitage.
Hus i sommar, stora skador i duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 081