RUNE JANSSON. Med signerad originallitografi.

372243. RUNE JANSSON. Med signerad originallitografi.

av Linde, Ulf. Atlantis. 1980. 99 s. förlagets trådbundna danskt band. Bibliofilutgåvans nr 7 av 150 ex.

Rune Jansson (1918–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rune Jansson (1918–2014)

Antal besök: 813