Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OTTO KLANK. Båt vid strand. Olja pannå, signerad och daterad 1947.
37224. OTTO KLANK. Båt vid strand. Olja pannå, signerad och daterad 1947.
Storlek 65X81.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek 65X81.
Gomér & Andersson Linköping
3 328