SOFFAGRUPP, 3 delar, Ekornes svanesoffa, 1960-tal.

372221. SOFFAGRUPP, 3 delar, Ekornes svanesoffa, 1960-tal.

Soffor med bäddfunktion.
2 sits med sidobord, längd 194 cm.
2 sits med bäddhylla, längd 160 cm.
Hörnbord med löstagbar överdel, 70 x 70, total höjd 73,5 cm.

Slitage, stötmärken, repor, fläckar. Klädsel något blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffor med bäddfunktion.

Antal besök: 1 612