Soffor med bäddfunktion.
2 sits med sidobord, längd 194 cm.
2 sits med bäddhylla, längd 160 cm.
Hörnbord med löstagbar överdel, 70 x 70, total höjd 73,5 cm.
Slitage, stötmärken, repor, fläckar. Klädsel något blekt.
Soffor med bäddfunktion.