372214. SERVERINGSVAGN, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.
Trissor avmonterade, medföljer. Uppvikbara svärtade serveringsskivor.
Längd 108 cm, bredd 50.5 cm, höjd 79.5 cm. Utfälld längd 151.5 cm.
Bruksslitage. Smärre srepor och störmärken.
Invändig repa.