SERVERINGSVAGN, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

372214. SERVERINGSVAGN, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Trissor avmonterade, medföljer. Uppvikbara svärtade serveringsskivor.
Längd 108 cm, bredd 50.5 cm, höjd 79.5 cm. Utfälld längd 151.5 cm.

Bruksslitage. Smärre srepor och störmärken.
Invändig repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändig repa.

Antal besök: 968