HÄSTAR i stengods och brons, EGO, Lidköping samt Just Andersen.

372169. HÄSTAR i stengods och brons, EGO, Lidköping samt Just Andersen.

Häst i stengods, höjd 14 cm
Stämplad Stengods, EGO, Lidköping
Häst i brons, höjd 7 cm
Stämplad JUST A D1923 B.

Bruksskick
Bronshäst med tillverkningsdefekt på ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Häst i stengods, höjd 14 cm
Häst i brons, höjd 7 cm
Stämplad JUST A D1923 B.

Bruksskick

Antal besök: 3 679