TAKLAMPOR, "Hinken", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

372164. TAKLAMPOR, "Hinken", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Etiekttmärkta, diameter ca 33,5 cm vardera.

Slitage, bucklor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 621