ALBUM MED VYKORT, fotografier från Stockholm, Harald Olsen.

372116. ALBUM MED VYKORT, fotografier från Stockholm, Harald Olsen.

Album med monterade vykort i form av fotografier med Stockholmsmotiv
Album ca 28X23 cm.

Bruksskick
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Album ca 28X23 cm.

Bruksskick
Slitage.

Antal besök: 1 107