BREVPRESSAR, 4 st, metall och sten, 1900-tal.

372109. BREVPRESSAR, 4 st, metall och sten, 1900-tal.

Höjd 8 - 13 cm. Överdelar med lejon, egyptiska figurer samt man på häst.

Bruksslitage. Mannen på hästen något lös. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 844