KRUS MED TAPPKRAN, 5 Liter, keramik, Sven Bohlin, Höganäs.

372094. KRUS MED TAPPKRAN, 5 Liter, keramik, Sven Bohlin, Höganäs.

Höjd med lock 32 cm.
Stämplat i godset 4173 5L, SB.

Åldersslitage, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med lock 32 cm.

Åldersslitage, bruksslitage.

Antal besök: 11 184