SKULPTUR, brons, tänkande skelett, 2000-tal.

372076. SKULPTUR, brons, tänkande skelett, 2000-tal.

Höjd inkl. sockel ca 14,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel ca 14,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 897