SKULPTUR, brons Merkurius, 2000-tal.

372073. SKULPTUR, brons Merkurius, 2000-tal.

Höjd inkl. sockel ca 55 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel ca 55 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 886