MAX WALTER SVANBERG. Komposition med huvuden, gouache, signerad och daterad.

372068. MAX WALTER SVANBERG. Komposition med huvuden, gouache, signerad och daterad.

32 x 40 cm.

något färgbortfall, ej examinerad ur ram.

Max Walter Svanberg (1912–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Antal besök: 1 236