BAROCKLJUSSTAKE, mässing, 1600-tal.

372060. BAROCKLJUSSTAKE, mässing, 1600-tal.

Höjd 16,5 cm.

Slitage och bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5 cm.

Slitage och bristningar.

Antal besök: 4 212