LAMPSKÄRM för golvlampa, glas, Bo Notini, Glössner & co.

372042. LAMPSKÄRM för golvlampa, glas, Bo Notini, Glössner & co.

Ytterkupa i klarglas och blästrad dekor
Innerkupa i brunt glas och fäste i gulmetall
Ytterkupa, höjd 32 cm
Diameter, 32 cm
Innerkupa, höjd 28 cm, diameter 17 cm.

Avslag på ytterkupans kant.
Nagg vid mindre öppningen på ytterkupan.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterkupa, höjd 32 cm
Diameter, 32 cm

Avslag på ytterkupans kant.
Bruksskick.

Antal besök: 1 607