KARTA, över Norrköping, 1900-tal.

372029. KARTA, över Norrköping, 1900-tal.

Litografiska aktiebolaget. Ramens mått 98 x 62 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ramen. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 649