SKÅLPUND och MÅTTSATS, 1800-1900-tal.

372005. SKÅLPUND och MÅTTSATS, 1800-1900-tal.

Vikter i etui.

Slitage, några vikter saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikter i etui.

Slitage, några vikter saknas.

Antal besök: 1 260