KAFFESERVIS, 40 delar, "Carl von Linné", Fyrklövern.

371991. KAFFESERVIS, 40 delar, "Carl von Linné", Fyrklövern.

18 koppar, 19 fat.
19 assietter, diameter 17 cm.
Gräddkanna.
Sockerskål.
Kaffekanna, höjd ca 22 cm.

Bruksslitage, 3 koppar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 koppar, 19 fat.
19 assietter, diameter 17 cm.
Gräddkanna.
Sockerskål.
Kaffekanna, höjd ca 22 cm.

Antal besök: 6 991