SKULPTUR, stengods, signerad MSt, Michael Andersen & Son, Bornholm.

371957. SKULPTUR, stengods, signerad MSt, Michael Andersen & Son, Bornholm.

Höjd 21,5 cm.

Lätt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21,5 cm.

Lätt åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 309