BRICKA, teak, Silva, 1960-tal.

3719545. BRICKA, teak, Silva, 1960-tal.

Ca 66 x 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 66 x 33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 549