Allmogebyrå. 1880-tal.

37194. Allmogebyrå. 1880-tal.

Höjd: 105 cm
Bredd: 46 cm
Längd: 94 cm

Nyckel medföljer.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
37194. Allmogebyrå. 1880-tal.

Höjd: 105 cm
Bredd: 46 cm
Längd: 94 cm

Nyckel medföljer.

Normal bruksslitage.

Antal besök: 2 580