PARTI REDSKAP MED MERA, trä och metall, allmoge, 1800/1900-tal.

371929. PARTI REDSKAP MED MERA, trä och metall, allmoge, 1800/1900-tal.

Partiet innehåller diverse reskap, slevar, strumptork i trä.
Strumptorkens längd ca 48 cm.

Slitage, skador, sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strumptorkens längd ca 48 cm.

Antal besök: 1 050