BORDSLAMPA, patinerad och förgylld metall, barockstil.

371855. BORDSLAMPA, patinerad och förgylld metall, barockstil.

Höjd 66 cm.

Slitage samt skasor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm.

Slitage samt skasor.

Antal besök: 860