SKYLTDOCKA, dam, 1900-talets andra hälft.

371806. SKYLTDOCKA, dam, 1900-talets andra hälft.

Löstagbara delar.
Höjd ca 167 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbara delar.
Höjd ca 167 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 726