TRÄFIGURER, 2 st, Torborg Lindberg Karlsson, signerade.

37176. TRÄFIGURER, 2 st, Torborg Lindberg Karlsson, signerade.

Samepar. Höjd 13,5-14,5 cm.

Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samepar. Höjd 13,5-14,5 cm.

Slitage och färgbortfall.

Antal besök: 4 405