PARTI PLÅTBURKAR OCH ASKAR MED MERA, 1900-tal.

371710. PARTI PLÅTBURKAR OCH ASKAR MED MERA, 1900-tal.

Partiet innehåller mestadels småaskar så som kryddburkar, piller- och cigarettaskar.

Slitage, skador, bucklor, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 368