BIBEL, Den Heliga Skrift, Gamla och Nya Testamentet, 1800-talets senare hälft.

371696. BIBEL, Den Heliga Skrift, Gamla och Nya Testamentet, 1800-talets senare hälft.

Läderbunden. Med lås.
24,5 x 21 cm.

Bruksslitage, skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läderbunden. Med lås.
24,5 x 21 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 955