BADRUMSSKÅP, modell Castore, Carrara & Matta, Torino, Italien.

371688. BADRUMSSKÅP, modell Castore, Carrara & Matta, Torino, Italien.

Längd 86 cm, höjd 46 cm, bredd14 cm.
Badrumsskåp i svart och vit plast med 4 välvda dörrar, bakom vilka det finns 6 hyllor, utvändigt med 3 hyllor och spegel.

Det vita delvis gulnat. Bruksslitage. Plast med smärre skador/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 453