BADRUMSSKÅP, modell Castore, Carrara & Matta, Torino, Italien.
371688. BADRUMSSKÅP, modell Castore, Carrara & Matta, Torino, Italien.
Längd 86 cm, höjd 46 cm, bredd14 cm.
Badrumsskåp i svart och vit plast med 4 välvda dörrar, bakom vilka det finns 6 hyllor, utvändigt med 3 hyllor och spegel.
Det vita delvis gulnat. Bruksslitage. Plast med smärre skador/nagg.