BORD, så kallat butlers tray, 1900-tal.

371686. BORD, så kallat butlers tray, 1900-tal.

Ca. längd 134, bredd 79, höjd 53 cm.

Bruksslitage, smärre slagmärken på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 642