MATSALSMÖBEL, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

371661. MATSALSMÖBEL, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Skänk/sideboard
Längd 149 cm
Bredd 43 cm
Höjd 76 cm

Bord
Längd exklusive iläggsskivor, 140 cm
Bredd 100 cm
Höjd 73,5 cm
2 iläggsskivor medföljer, bredd 49,5 cm/skiva

Stol
Rygghöjd 90 cm.

Mindre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skänk/sideboard
Längd 149 cm
Bredd 43 cm
Höjd 76 cm

Bord
Bredd 100 cm
Höjd 73,5 cm

Stol
Rygghöjd 90 cm.

Mindre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 532