VITRINSKÅP, ek, 2000-tal.

371659. VITRINSKÅP, ek, 2000-tal.

Invändig belysning.
Hyllplan i glas.
Längd 42 cm
Bredd 45,5 cm
Höjd 194,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Elektronisk funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändig belysning.
Hyllplan i glas.
Längd 42 cm
Bredd 45,5 cm
Höjd 194,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 693