FIGURINER, 2 st, björnar, stengods, Tilgmans keramik, 1900-tal.

371636. FIGURINER, 2 st, björnar, stengods, Tilgmans keramik, 1900-tal.

Höjder 6,5-13 cm
En med signatur KG.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder 6,5-13 cm
En med signatur KG.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 758