MATSALSGRUPP, 4 delar, nyrokoko-stil, 1900-tal.

371626. MATSALSGRUPP, 4 delar, nyrokoko-stil, 1900-tal.

Cirkulärt bord med tre iläggsskivor (á 115 x 50 cm), diameter 115, höjd 74 cm.
Tre stolar med fasta stoppade sitsar, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 099